Sa oled siin

26. aprill 2018 - 8:46

Euroopa Meresõiduohutuse Amet (EMSA) kuulutas välja hanke reostustõrjevahendite ladustamise, hoolduse ja transportimise teenuse pakkuja leidmiseks. Varustus on mõeldud kasutamiseks Läänemere põhjaosas. Reostustõrjevahendite ladustusplats peab jääma alasse, mis on piiratud lõunast Liepaja–Norrköpingi ja põhjast Gävle–Rauma joonega. Pakkuja ise ei pea reostustõrjetöid tegema.

Sõlmitava lepingu pikkus oleks neli aastat, hinnaga kuni 1,2 miljonit eurot. Hankes osalemisest teatamise tähtaeg on 30. aprill 2018.

EMSA on Euroopa Liidu institutsioon, mille ülesandeks on tagada Euroopa Liidu piires meresõiduohutuse ühtselt kõrge tase ja laevade põhjustatud merereostuse vältimise tõhusus. Organisatsioon loodi 2002. aastal ja paikneb Lissabonis.

Hanke täpne nimetus on: No. EMSA/CPNEG/2/2018 for Service Contract for Equipment Assistance Service (EAS) Northern Baltic Seaning. Info selle kohta on kättesaadav EMSA kodulehel http://emsa.europa.eu/work/procurement/calls/item/3242-emsa-cpneg-2-2018.html ja väljaandes Official Journal of the European Affairs http://ted.europa.eu/TED/notice/udl?uri=TED:NOTICE:129450-2018:TEXT:EN:HTML.