Sa oled siin

27. november 2018 - 11:49

Veeteede Amet võttis vastu Tallinna Sadama Eesti tantsib väljakutse EV 100 puhul. Ameti poolset tantsimist vedasid eest Veeteede Ameti Naisrühm "Hoppet" ja vabakutseline operaator-monteerija Priit Vellamäe, kes igapäevaselt töötab meil vanemhüdrograafina. Suur tänu Lennusadamale ja Suurupi Seltsile koostöö eest video filmimisel. 

Meie omakorda esitasime väljakutse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile! 

Vaata SIIT Veeteede Ameti tantsu: Eesti tants 

Mis on Eesti tants?

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos Eesti Rahvusringhäälinguga kõiki osalema tantsuväljakutses „Eesti tantsib“. Väljakutses osalemiseks vali kodulehelt www.err.ee/eestitantsib välja üks tantsužanr, õpi video ja selgituste järgi tants selgeks ning esita seda koos oma kaaslastega, kus soovid. Filmi ja pildista tulemust, lae tulemus kodulehele ja jaga sotsiaalmeedias, kasutades teematrelle #eestitantsib ja #ev100. Loomulikult heida tantsuväljakutse edasi! Kõik võivad tantsida!

Valida saab selliste tantsužanrite vahel: ballett (koreograaf Teet Kask), show-tants (koreograaf Argo Liik), kaasaegne tants (koreograafid Külli Roosna ja Kenneth Flak), tänavatants (koreograaf Alisa Tsitseronova) ning eesti tants (koreograaf Liisa Laine).

Kampaaniat „Eesti tantsib“ veavad Eesti Tantsuagentuur ja Eesti Rahvusringhääling koostöös EV100 korraldusmeeskonnaga.

Lisainfo: www.ev100.ee/et/eesti-tantsib